Stand with Ukraine / Підтримай Україну

Donate

Участь кафедри у тренінгу «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки»

Координатор проектів ОБСЄ в Україні впроваджує проєкт «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки», який реалізується спільно із Національним агентством України з питань державної служби (НАДС) та Українською школою урядування (УШУ). 

Зокрема, з 15 по 17 грудня 2021 року у м. Львові під керівництвом керівника програми «Безпека людини» Лілії Грудко, національного менеджера прєкту «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки» Ольги Войтович тренерами з Харківського національного університету внутрішніх справ і Департаменту кіберполіції Національної поліції України був проведений тренінг за загальної короткостроковою програмою «Розробка і впровадження системи управління безпекою інформації».

Вітальне слово та відкриття тренінгу здійснювали Посол Генрік Вілладсен, Координатор проектів ОБСЄ в Україні (Zoom) та Перший секретар Посольства Великої Британії в Україні Майкл Баум.

У тренінгу приймали участь представники чотирьох Міністерств і відомств України, які є керівниками підрозділів, відповідальними особами, у функціональні обов’язки яких входить розробка і впровадження системи управління безпекою інформації.

Одним із представників від Міністерстваоборони України був начальник кафедри застосування інформаційних технологій та інформаційної безпеки інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, доктор технічних наук, професор полковник Микусь Сергій Анатолійович.

Матеріали даного тренінгу будуть реалізовані в освітньому процесі Національного університетуоборони України імені Івана Черняховського.

Translate »